Обладнання для зварювання ПВХ

Компанія "Політент" пропонує обладнання швейцарської фірми  Leister. Якщо виникає необхідність у зварюванні не однакових ПВХ матеріалів, Leister завжди запропонує оптимальне рішення.

Leister працює на ринку вже понад 50 років і є провідним виробником обладнання для зварювання пластмас, і апаратів гарячого повітря. Leister має по всьому світу широку мережу сервісних центрів, що гарантує нашим клієнтам скрізь і завжди професійне гарантійне та сервісне обслуговування на місцях.

Зварювання термопластів

Висока продуктивність і надійність обладнання дозволяють віднести апарати для зварювання та обробки пластмас від Leister до продукції вищого ґатунку. Наші апарати використовуються для зварювання покрівельних і підлогових покриттів, зварювання тентових тканин, у підземному і гідробудівництві, при виготовленні виробів із пластмас і ремонті автомобілів. Сучасні ПВХ матеріали відрізняються різноманітними декорами та текстурами, що розширює поле для креативних дизайнерських рішень. Зварювання ПВХ - це важлива частина монтажу, від якої, в кінцевому рахунку, залежить зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики покриття або конструкції - на це впливає колір, ширина і міцність на розрив зварювального  шва. Зварювання ПВХ за допомогою устаткування фірми Leister - це кваліфіковане зварювання та якісна обробка у виробничих процесах при маніпуляціях з ПВХ покриттями та модифікованими термопластами. Зварювання ПВХ з Leister пропонує високопродуктивні рішення, які підвищують міцність і надійність виробу, гарантують естетичність його зовнішнього вигляду. До того ж зварка ПВХ - це повний спектр різноманітних аксесуарів до основного устаткування. Обладнання Leister для зварювання ПВХ - зручність і простота в керуванні!

Виробничі процеси 

Активація, підігрів, затвердіння, розпрямлення, зхступ, зварювання, стерилізація, сушка і нагрівання: у виробничих процесах все частіше застосовується гаряче повітря. І все частіше вибір споживача припадає на нас. Це й не дивно, адже наші клієнти отримують прибуток, працюючи з ноу-хау від Leister, і користуються порадами наших фахівців при розробці концепції застосування гарячого повітря у виробництві.

Системи для лазерного зварювання 

Наші інноваційні рішення у галузі точного зварювання пластмас зробили можливим використання нових методів виробництва в автомобілебудуванні, медичній, сенсорній техніці і в мікросистемах, а також в паянні електронних частин. Leister володіє ексклюзивним методом зварювання під назвою "Глобо Велдінг" - "Глобальне зварювання", що дозволяє варити за один робочий прохід тривимірні деталі.

 
Прайс-лист на обладнання

Купити або замовити обладнання для зварювання ПВХ можна через сайт компанії, зформувавши on-line замовлення або зателефонувати за вказаними номерами: (044) 492-25-81; 492-25-82.